Научи кои сме ние
и кои са нашите ценности

Екип

mila

Мила Андонова

Учител, география и икономика и биология и здравно образование

v xristov

Валентин Христов

Учител, философски дисциплини

desik

Десислава Калайджиева

Психолог

ana maria

Анна-Мария Въртовска

Учител, музика

st nesheva

Стефани Нешева

 Учител, география и история

poli

Полина Кънева

Учител, ЦДО

cveta

Цвета Иванова

Учител, група за целодневна организация на учебния ден I-IV клас

ivet

Ивет Янкова

Учител, испански език

 el pehlivanska

Елена Пехливанска

Учител, английски език

marasheva

д-р Иванка Марашева

Старши учител, математика, доктор по педагогика

ped ekip clip image022

инж. Диана Костова

Главен учител, информатика и информационни технологии

 malina

Малина Трайкова

Учител, изобразително изкуство

ped ekip clip image010

Васил Младенов

Учител, начален етап

e valkova

Елка Вълкова

Учител, предучилищна подготовка

b zlatev

д-р Боян Златев

Учител, физическо възпитание

 m ivanova

Мария Иванова

Учител, английски език

b kovchezlieva

Боряна Ковчезлиева

Учител, физическо възпитание

zd dimitrova

Здравка Димитрова

Учител, български език и литература

m ermenkova

Магдалена Ерменкова

Старши учител, български език и литература, втора професионално-квалификационна степен

 

b stefanov

Борис Стефанов

Учител, физика и астрономия, математика

iv sitnilska

Ивелина Ситнилска

Учител, информационни технологии и математика

ul kamenova

Юлиана Каменова

Учител, начален етап

desi maria

Десимария Иванова

Учител, група за целодневна организация на учебния ден I-IV клас

 pipi gavazka

Петранка Гавазка

Старши учител, химия и опазване на околната среда, физика и астрономия, втора професионално-квалификационна степен

elena

Елена Янакиева

Учител, предучилищна подготовка

dimova

Албена Димова

Учител, български език и литература и група за целодневна организация на учебния ден І-ІV клас

m karasjova

инж. Маргарита Караджова

Старши учител, математика

kremenakoleva

Кремена Колева

Учител, група за целодневна организация на учебния ден I-IV клас

 d avramov

Детелин Аврамов

Старши учител, история и цивилизации

r nikolova

Росица Николова

Учител, английски език

emi pejcheva

Емилия Пейчева

Старши учител, начален етап, втора професионално-квалификационна степен

dikonomova

Димитрина Икономова

Учител, английски език

n grancharova

Николета Грънчарова

Учител, английски език

d besheva

Дора Бешева

Старши учител, начален етап

 n asenova

Надя Асенова

Учител, ЦДО

p krachunova

Петя Крачунова

Старши учител, начален етап, пета професионално-квалификационна степен

e krasteva

Елка Кръстева

Учител, начален етап

b stoilova

Боряна Стоилова

Учител, начален етап

t dimitrov

Теодор Димитров

Учител, музика

n arnautska

Настя Арнаутска

Старши учител, начален етап

d xaralambieva

Даниела Хараламбиева

Старши учител, начален етап, пета професионално- квалификационна степен

 ped ekip clip image014

Глория Димитрова

Старши учител, начален етап, трета професионално- квалификационна степен

 

 g budinova

Гергана Будинова

Учител, група за целодневна организация на учебния ден I-IV клас

 

ped ekip clip image006

д-р Адриан Стоев

Старши учител, физическо възпитание, първа професионално-квалификационна степен, доктор по педагогика на физическото възпитание

demireva

Татяна Демирева Кръстева

Учител, начален етап

 nikik

Николета Колева

Учител, български език и литература

 

 

Габриела Димитрова

Учител, група за целодневна организация на учебния ден I-IV клас

  

 

Вергиния Николова

Учител, предучилищна подготовка

 d aleksandrova

Деница Александрова

Учител, испански език

 ped ekip clip image048

Ралица Атанасова

Учител, български език и литература

 

 r dimitrova

Радостина Димитрова

Учител, начален етап

 

zdravka

Здравка Славчева

Учител, група за целодневна организация на учебния ден I-IV клас