Научи кои сме ние
и кои са нашите ценности

Екип

мила

Мила Кендерова

Учител, география и икономика и биология и здравно образование

v xristov

Валентин Христов

Учител, философски дисциплини

desik

Десислава Калайджиева

Психолог

б Стефанов

Борис Стефанов

Учител, физика и астрономия, математика

св. нешева

Стефани Димитрова

Учител, география и история

поли

Полина Манолова

Учител, начален етап

cveta

Цвета Иванова

Учител, група за целодневна организация

dori xristova

Дорина Христова

Учител, начален етап

 ел пехливанска

Елена Пехливанска

Учител, английски език

b stoilova

Боряна Стоилова

Учител, начален етап

ped ekip clip image022

инж. Диана Костова

Главен учител, информационни технологии, пета професионално-квалификационна степен

 малина

Малина Трайкова

Учител, изобразително изкуство

v mladenov

Васил Младенов

Учител, начален етап

elka valkova

Елка Вълкова

Учител, предучилищна подготовка

boian zlatev

д-р Боян Златев

Учител, физическо възпитание 

 м иванова

Мария Иванова

Учител, английски език

g dimitrova

Габриела Димитрова

Учител, начален етап

iveta boianova

Ивета Боянова

Учител, математика и информационни технологии

м ерменкова

Магдалена Ерменкова

Старши учител, български език и литература, втора професионално-квалификационна степен

пипи гавазка

Петранка Гавазка

Старши учител, химия и опазване на околната среда, физика и астрономия, втора професионално-квалификационна степен

Cvetelin Bonev

Цветелин Бонев

Учител, математика

ул каменова

Юлиана Каменова

Учител, начален етап

деси мария

Десимария Иванова

Учител, група за целодневна организация

ped ekip clip image048

Ралица Атанасова

Учител, български език и литература

inna

Инна Атанасова

Учител, група за целодневна организация

 ilieva

 Емили Илиева

 Учител, история и цивилизации

d aleksandrova

Деница Александрова

Учител, испански език

dikonomova

Димитрина Икономова

Учител, английски език

 д аврамов

Детелин Аврамов

Старши учител, история и цивилизации

nikolova

Росица Николова

Учител, английски език

p krachunova

Петя Крачунова

Старши учител, начален етап, пета професионално-квалификационна степен

g budinova

Гергана Будинова

Учител, начален етап

vtodorov

Владимир Тодоров

Учител, музика

d besheva

Дора Бешева

Старши учител, начален етап

georgieva

Мартина Георгиева

Учител, български език и литература

demireva

Татяна Демирева Кръстева

Учител, начален етап

virginia nokolova

Вергиния Николова

Учител, предучилищна подготовка

erdanska

Катерина Ереданска

Учител, география и икономика

t dimitrov

Теодор Димитров

Учител, музика

 nikoleta kojuxarova

Николета Кожухарова

Учител, предучилищна подготовка

 ani petrova

Анна Петрова

Учител, предучилищна подготовка

 pavlov

Илиян Павлов

Учител, физическо възпитание

 

kurshmova

Пламена Куршумова

Учител, група за целодневна организация 

 mixajlova

Петя Михайлова

Учител, испански език

 venkova

Деница Венкова

Учител, български език и литература

milanov

Д-р Владислав Миланов

УУчител, български език и литература

 

Десислава Лазарова

Учител, предприемачество

  

 

Стефани Сапунджиева

Учител, математика и информационни технологии

  

 

Ивайло Ангелов

Учител, математика

 

Христина Даулева

Учител, група за целодневна огранизация

 

Валентин Борисов

Учител физичесто възпитание и спорт

 

 

 

 d xaralambieva

Даниела Хараламбиева

Учител, група за целодневна организация

 b kovchezlieva

Боряна Ковчезлиева

Учител, физическо възпитание

ped ekip clip image014

Глория Димитрова

Учител, група за целодневна организация, трета професионално- квалификационна степен

nikik

Николета Колева

Учител, български език и литература

 

димова

Албена Димова

Учител, български език и литература и група за целодневна организация

z dimitrova

Здравка Димитрова

Учител, български език и литература

Еми Пейчева

Емилия Пейчева

Старши учител, начален етап, втора професионално-квалификационна степен

iv sitnilska

Ивелина Ситнилска

Учител, математика

 

n asenova

Надя Асенова

Учител, група за целодневна органицация